Návštěva místopředsedy vlády v Dřevojasu

Návštěva místopředsedy vlády v Dřevojasu

V Dřevojasu se neustále něco děje. Probíhá výstavba nové haly, rekonstruujeme administrativní budovu, vymýšlíme inovace do českých koupelen a vyvíjíme nové produkty. A právě na jeden z našich nových produktů se v nedávné době přijel podívat místopředseda vlády a ministr sociálních věcí a práce pan Marian Jurečka.

Vítejte v Dřevojasu

Návštěva pana Jurečky měla své opodstatnění a jak už jeho portfej napovídá, má co dočinění se sociálními službami. Nebudeme vás déle napínat. Po prohlídce výrobních prostor jsme panu ministrovi představili naší novinku, převratný koupelnový nábytek, který má usnadnit život v koupelně osobám se sníženými schopnostmi pohybu.

Ministr práce a sociálních věcí v doprovodu vedení Dřevojasu 

Jako první v České republice a dovolíme si říct, že i v celé Evropě, jsme se pustili do vývoje výškově polohovací umyvadlové skříňky s bohatým úložným prostorem.

Šance pro osoby na vozíku

Polohovací umyvadlová skříňka má v prvé řadě usnadnit život v koupelně lidem, kteří jsou dlouhodobě upoutaní na vozíčku. Bez větších problémů si skříňku nastaví do libovolné výšky, zajedou s vozíkem pod umyvadlo a v klidu provedou základní hygienu. Díky přídavným skříňkám budou mít navíc všechny nezbytné předměty po ruce.

Ministr práce a sociálních věcí Jurečka s ředitelem Dřevojasu

Výhoda pro všechny generace

Naši polohovací umyvadlovou skříňku ale využijí i další členové rodiny. Děti, které ještě nedorostly do výšky, aby mohly bez problémů používat standardní koupelnový nábytek, rodiče, ale i starší lidé, pro které může být pohyb u umyvadla spojen s velkými obtížemi. Pouhým zmáčknutím tlačítka si kdokoliv skříňku zdvihne, případně sníží do požadované výšky.

Ministr práce a sociálních věcí Jurečka při testování polohovatelné umyvadlové skříňky

Myšlenka i konstrukce Lift-Upu se u pana ministra setkala s ohlasem. Věříme, že se speciální polohovatelná umyvadlová skříňka jednou stane velkým přínosem pro domácnosti, ale i v domovech pro seniory nebo v jiných institucích spojených se sociálními službami. Každý má totiž právo cítit se v koupelně jako v ráji a my vám s tím pomůžeme.

Autor

Lukáš Víšek
Lukáš Víšek Specialista marketingu

Jako specialista marketingu se v Dřevojasu starám o bezchybný chod webových stránek, správu sociálních sítí a s kolegyní Katkou i o rozšiřování povědomí o značce Dřevojas u nás i v zahraničí. 

Co je u nás nového?

Robotická linka

Robotická linka

V dalším dílu našeho seriálu o výrobě koupelnového nábytku se vydáme na strojovnu k robotické lince, na které dochází k olepování a frézování jednotlivých dílců. Jak to probíhá se dozvíte v novém článku!