Ve zdravém těle zdravý duch - dřevojasí bruslení

Ve zdravém těle zdravý duch - dřevojasí bruslení

Sportu zdar!

Práce v Dřevojasu je občas hodně náročná a vyžaduje velkou dávku energie, soustředění a pečlivosti. Pokud chceme udržet kvalitu našich produktů na vysoké úrovni, musíme energii náležitě doplňovat a jedním ze způsobů, jak k tomu v Dřevojasu přistupujeme, je sport.

Vzhůru na stadion

A jelikož jsme v Dřevojasu velmi sportovně založení, vypravili jsme se ve dnech 21. a 28. 1. 2022 na svitavský stadion si zabruslit. Konalo se totiž naše každoroční "vánoční" bruslení. Všichni jsme rázem zapomněli na výrobu koupelnového nábytku, protože jsme měli celý stadion zamluvený sami pro sebe. A bylo to velkolepé. Někdo se s dítky učit bruslit, jiní si pořádně rozproudili krev v bruslařských závodech, další trénovali bruslařskou obdobu telemarku, ale našli se i profíci, co si zahráli hokej. Nechyběla i náležitá podpora nebruslících kolegů na tribunách. Užili jsme si to!

Všichni se už ale těšíme na jaro. Vytáhneme kola, běžecké boty, oprášíme sportovní vybavení a dáme si do těla. Ale to je ještě daleko.

Tak někdy u dalšího reportu z Dřevojasu - naviděnou.

Radka

 

Autor

Radana Šoupalová
Radana Šoupalová HR managerka

O zaměstnance se v Dřevojasu starám už od roku 2019. Ráda jim naslouchám, pomáhám jim překonávat profesní, ale i osobní překážky a snažím se, aby se tu cítili jako doma. 

Štítky

Co je u nás nového?

Robotická linka

Robotická linka

V dalším dílu našeho seriálu o výrobě koupelnového nábytku se vydáme na strojovnu k robotické lince, na které dochází k olepování a frézování jednotlivých dílců. Jak to probíhá se dozvíte v novém článku!