Dřevojasí grilovačka u Rosničky

Dřevojasí grilovačka u Rosničky

"Sešli jsme se u rybníka"

Každý rok pořádá Dřevojas večerní posezení s dobrým jídlem, muzikou a zábavou pro své zaměstnance, jejich nejbližší a hlavně děti. Po covidové pauze jsme se k této tradici vrátili a uspořádali parádní grilovačku v areálu chaty Rosnička u stejnojmenného rybníku ve Svitavách. 

Počasí nám přálo a i účast byla hojná. Po dlouhé době jsme se mohli všichni sejít, v klidu si popovídat, opéct párky a v režii našeho Tondy i ugrilovat maso, hermelín a jiné pochutiny. 

Víc asi netřeba dodávat. Na závěr snad jen poděkovat “organizačnímu výboru” v čele s Tondou, veliteli úklidové čety Dímovi a dalším, kteří se podíleli na zorganizování této akce. Speciální poděkování pak patří naší Radce. Zajistila zábavu pro děti, starala se, aby všichni měli pohodlí, někteří i odvoz domů a celkově za příjemný večer, který si určitě velmi brzy zopakujeme.

Za Dřevojas,

Lukáš

 

 

Autor

Lukáš Víšek
Lukáš Víšek Specialista marketingu

Jako specialista marketingu se v Dřevojasu starám o bezchybný chod webových stránek, správu sociálních sítí a s kolegyní Katkou i o rozšiřování povědomí o značce Dřevojas u nás i v zahraničí. 

Co je u nás nového?

Robotická linka

Robotická linka

V dalším dílu našeho seriálu o výrobě koupelnového nábytku se vydáme na strojovnu k robotické lince, na které dochází k olepování a frézování jednotlivých dílců. Jak to probíhá se dozvíte v novém článku!